Постановка весільного танцю

Весільний танець –  об’єднає кожну пару!

Хочете оригінального, неординарного весільного танцю?

Дуже часто наречені кажуть, що пізнають одне одного по-новому в танці, ще частіше трапляються пари коли хтось із партнерів танцювати вміє все, а інший ніколи і ніде… Ось тоді також проявляються і їх почуття, бо ж треба допомогти один-одному справитися з цим завданням – танцювати разом в одному ритмі або ж навчитися танцювати.

Весільний танець буває різний, наведемо декілька прикладів:

За тиждень. Реальний приклад. Сьогодні понеділок, дзвонить хлопець і каже, що весілля у суботу, чи можна поставити танець. Так, можна. Потрібні дві речі – бажання і час. Якщо до весілля готове все або майже все, то чому б і ні. Танець може бути простішим ніж інші або складнішим, – в кожному індивідуальному прикладі – по-різному. Сьогоднішній приклад танцю і його фінальне відео буде за місяць – два, а от приклад танцю за тиждень зусиль:  Переглянути відео

За 6-7 занять. В спокійному темпі, без поспіху і метушні можна спробувати під різні мелодії, складні або прості рухи і вибрати те, що буде Вам подобатися, і що пасуватиме Вам якнайкраще, можна зосередитися на танці і отримувати задоволення від того як добре Вам удвох танцювати.

А ще буває, що коханий – “медведик” каже, що “пацани не танцюють”? Може він просто ще не пробував класно танцювати, а на весіллі це буде  вперше? Вибираємо улюблену музику і стартуємо! Все просто!

На весілля ми робимо постановки танців різних стилів, інколи міксуємо їх. Музику вибираємо від найпопулярніших Павла Табакова «Ти моя» і вальсу з фільму «Мой ласковый и нежный зверь» до Metallica «Nothing else matters» і пасадобля Едіт Піаф «Non, Je Ne Regrette Rien» або ж мікс різних мелодій і стилів, як-от тут:

Відкрити »

Кожна пара індивідуальна, і кожному пасує різне і вдається різне. Тому Ваш танець може бути зовсім іншим!

Уявіть, що ВИ танцюєте! Тут збуваються маленькі мрії…