Танці для дорослих

Потанцюємо?!

Ніколи не пізно починати – якщо Вам 18, 25 чи вже вклеєне третє фото у паспорті – сам час танцювати! Багаторазова чемпіонка світу Кармен Вінчеллі розпочала свою танцювальну кар’єру у 17 років, і дуже скоро розвинулася настільки, що зуміла 10 років під ряд бути найкращою у світі латиноамериканських танців. Один з наставників нашого клубу – литовський тренер Рімантас Мотеюнас вже розміняв восьмий десяток, але продовжує нас дивувати своїм постійним розвитком у танці.

Поставте собі танці за мету, і ми допоможемо Вам її досягти.

Ви можете танцювати бальні танці для себе – так роблять всі, хто долучається до нас вперше. Кожен може танцювати на «свій максимум»:


*  хтось ставить танці на перше місце, докладає максимум зусиль, може з легкістю проявляти себе на змаганнях, хоче виступати, вивчати нові рухи, стилі, подорожувати, експериментувати – це дуже захоплююче, і ми так робимо – танцюємо ві Львові!

*  хтось вчиться і/чи працює, хоче розмаїтості, руху, чогось нового і свіжого, отримувати задоволення від руху, навіть якщо не претендувати на великі досягнення, і в нас так танцюють повільний і віденський вальс, танго, фокстрот і квікстеп, а також латиноамериканські танці самба, ча-ча, румба, пасадобль і джайв!

*  хтось має короткий період вільного часу – місяць, тиждень або літо – в залежності від побажань можемо запропонувати декілька індивідуальних програм, і за короткий час зможете затанцювати щось особливе – танець для урочистої події, для корпоративних заходів, фестивалів і не тільки;

*  хтось готується до певного свята – готує сюрприз на весілля друзів, чи складає програму на новорічний корпоратив або просто має багато енергії та ідей, і їх треба впорядкувати – ми любимо експериментувати з цікавими образами, музикою, ідеями, готові втілити їх танцювально!

*  хтось хоче цікаво відпочити – ми також любимо відпочивати танцюючи – у Польщі, Литві, Болгарії, Італії, в Криму та рідних Карпатах – на змаганнях, семінарах і «просто так», бо ми дружня танцювальна сім’я.

*  хтось шукає ефектних танцюристів для особливих заходів – виставок, презентацій, концертів, танці для корпоративів – у нас є декілька танцюристів, готових класно танцювати.

*  хтось вже займається танцями і шукає кваліфікованих тренерів – у нас саме такі – не тільки дипломовані, самі танцюють, вчаться і вдосконалюються у найкращих.

Глянь довкола, знайдіть пару зручного взуття, спортивний одяг і гайда танцювати у Львові!

Дзвоніть нашим тренерам 097 35 85 465 щоби дізнатися коли є найкраще заняття для Вас.