Хто такі вилочники у букмекерських конторах?

Хто такі вилочники у букмекерських конторах?

Букмекерські контори надають своїм клієнтам безліч способів легального заробітку, в тому числі і акції . Але також більшість із них припиняє “не зовсім чесні” способи заробітку. Так протягом багатьох років боротьба з вилочниками була одним із пріоритетних завдань у всіх букмекерських компаніях. Хитрі схеми заробітку легких грошей швидко наповнювали кишені винахідливих бетторів, автоматично руйнуючи букмекерські контори.

Хто такі вилочники у букмекерських конторах?
Хто такі вилочники у букмекерських конторах?

Оперативність, креативне мислення і гостра умова – запорука успіху будь-якого вилочника. Для повного розуміння, хто такі вилочники, спочатку необхідно дізнатися, що таке “арбітражна ситуація” або “вилка”.

Букмекерська вилка – ситуація, коли беттор робить ставки на протилежні результати спортивних подій у кількох букмекерських конторах одночасно з метою отримання гарантії стовідсоткового виграшу. Ця стратегія набула популярності серед багатьох бетторів завдяки реальній можливості виграти незалежно від кінцевого результату гри.

Відповідно, вилочниками є люди, які за допомогою спеціалізованих сервісів або самостійно проводять пошук вилок та розраховують суму ставок на протилежні результати. Секрет їхнього успіху в швидкості. Робити ставку потрібно максимально швидко, оскільки коефіцієнти постійно змінюються.

Найпростіші способи боротьби з вилочниками

Способи боротьби з вилочниками
Хто такі вилочники у букмекерських конторах?

Букмекери вкрай негативно ставляться до вилочників та проводять активну кампанію боротьби з ними.

  1. Урізання ліміту. Цей процес є зниженням максимальної суми ставки. Букмекерські компанії не мають права списувати гроші з рахунку гравця, однак урізати максимальну суму ставки в їх повноваженнях. Згодом при встановленні ліміту гравець не може забрати свій значний прибуток, а за іншого розкладу «гра не коштує свічок»;
  2. Кмітливі програмісти. Оскільки технології постійно розвиваються, програмісти розробили спеціалізовані послуги для швидкого обчислення хитромудрого гравця. Завдяки цьому на сьогоднішній день чисельність вилочників значно скоротилася.

Як обчислюють вилочників: 4 основних способи

Довгий час у зв’язку з відсутністю відповідних програмних сервісів ефективних способів обчислення вилочників не існувало. Для їх пошуку потрібно багато часу, яким букмекерські компанії не мали. Вирішальним моментом у боротьбі проти таких беттор став стрімкий розвиток IT-індустрії.

Букмекерські вилки
Хто такі вилочники у букмекерських конторах?

Букмекерські вилки: на що звертати увагу:

  • Розмір ставок. На відміну від звичайного користувача, впевнений беттор робить ставки, які максимально наближені до доступного ліміту. Цей фактор одразу викликає недовіру з боку букмекерів. Пошук вилок передбачає високі ставки з коефіцієнтом щонайменше 1,8. Звичайний користувач не завжди готовий на такий ризик.
  • Кількість повторних ставок. Недосвідчені вилочники трапляються на повторних ставках. Одного разу втративши свої гроші, звичайний користувач дуже рідко так ризикне двічі.
  • Частота виведення грошей. Часті запити на виведення грошей з особистого акаунта – ознака того, що орудує вилочник-аматор. Це відбувається з метою рівномірного розподілу фінансів за всіма рахунками гравця.
  • Стан рахунків. Один із простих способів визначити нечесного беттера – промоніторити його рахунки. На відміну від звичайних користувачів, які закидають гроші на депозит у разі нульового залишку, вилочники підтримують баланс коштів на всіх своїх облікових записах приблизно на одному рівні.

Букмекери, які лояльні до вилочників

букмекери лояльні до вилочників
Хто такі вилочники у букмекерських конторах?

Незважаючи на негативне ставлення до таких беттор, існує ряд букмекерських компаній, які поблажливо ставляться до їх діяльності, не урізаючи максимуми гравцям.

  • Pinnacle. Компанія Pinnacle відома на весь світ своїм лояльним ставленням до азартних бетторів та вилочників. Завдяки їхній привітності, професіоналізму та високим ставкам кількість клієнтів БК становить більш ніж 3 мільйони і збільшується з кожним днем .
  • The Greek. Американська букмекерська контора The Greek прихильно ставиться до вилочників – не урізає їхні рахунки та не блокує акаунти. Букмекер пропонує високі максимуми, а мінімальна ставка становить 5$;
  • Sbobet. Правила, зазначені на офіційному сайті Sbobet, передбачають суворе покарання для нечесних користувачів. Однак, як показує практика, ця постанова існує тільки теоретично.

На сьогоднішній день вилочники – тип азартних гравців, що зникає. Завдяки розвитку IT-сфери, технологічному прогресу та розробці різноманітних сервісів букмекери знайшли масу способів, як заздалегідь обчислити хитромудрого користувача і тим самим запобігти його подальшим діям. Тому ті беттори, які мають намір збагатитися за допомогою нечесної стратегії, мають бути готові до серйозної відсічі з боку букмекерських контор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *