Gnome (Гном) 🧙‍♂️

Gnome (Гном) 🧙‍♂️

Gnome (Гном) 🧙‍♂️

Ігровий автомат Gnome сподобається тим гравцям, які люблять спостерігати за цими міфічними створіннями. Найголовніший гном вже чекає на відчайдушні гравці, які готові робити свої ставки в ігровому автоматі, і він обов’язково обдарує їх щедрістю та увагою!

📅 Дата запуску2007
📍 Виробник Igrosoft
🎰 Кількість барабанів5
💥 Кількість ігрових ліній9
🏆 Мінімальна ставка1
🏆 Максимальна ставка890
✔️ Безкоштовні обертанняЄ
💵 Максимальна виплата5000

Приваблива анімація безкоштовного апарату Гном – це не єдина перевага цього емулятора. Користувачі зможуть побачити ігрове поле з 5 барабанів, на яких виділено 9 ігрових ліній для збору успішних комбінацій. Якщо користувачі за будь-яких причин захочуть скоротити цю кількість, їм необхідно вибрати одну із зелених кнопок, розташованих у нижній частині екрана. На панелі керування відразу можна побачити, на скільки ігрових ліній можна робити ставки.

Безкоштовна гра на автоматі Гном

Безкоштовна гра на автоматі Гном

Розміри ставок онлайн онлайн Гном варіюються в широких межах, тому гравці можуть ставити від однієї монети до 500 кредитів на кожну лінію. Таким чином, якщо гравець вибирає всі 9 ліній, то розмір максимальної ставки на один спин досягатиме 4500 кредитів. Розмір кредиту також вибирають на старті гри. Якщо гравець бажає робити максимальні ставки, для цього є спеціальна клавіша MaxBet. Кнопка Bet дозволить налаштувати розмір вкладень.

Для збору успішної комбінації гравцям потрібно зібрати на одній із ігрових ліній не менше трьох однакових символів. Перевага слота полягає в тому, що комбінація зараховується від крайнього барабана як праворуч, так і зліва. Кожна картинка та комбінація з неї має свою вартість, з якою можна ознайомитись у спеціальній таблиці виплат.

Символи ігрового автомата Гном

Символи ігрового автомата Гном

Картинки на барабанах повністю підкреслюють тематичне виконання слота. Саме тому тут знаходяться такі картинки як парасольки, шоломи, молоти, кирки та інші атрибути, які необхідні гномам при роботі. Але крім звичайних базових картинок є й спеціальні символи:

Wild символ . Роль джокера виконує портрет самого гнома, який принадно усміхається всім гравцям. Його основна функція полягає у заміні базових картинок.

Візок з коштовностями . Якщо гравцям вдасться зібрати не менше трьох таких картинок на барабанах, вони зможуть опинитись у самій шахті, де працюють гноми. Тут їм потрібно перемикати важелі, і у разі успіху вони стануть володарями добрих бонусів. Але якщо на гнома вивалиться бруд замість бонусів, бонусну призову гру буде закінчено.

Бонусна гра апарату Гном

Однак у випадках, коли гравець вибирає максимальні ставки у слоті, у нього з’являється можливість отримати спеціальний захист від бруду у вигляді парасольки. У цьому випадку бонусну гру буде продовжено до переходу гравця в супер – гру бонусного раунду. Тут також в окремому вікні гравці опиняться перед вибором 2-х скриньок. Якщо гравець ухвалить правильне рішення, він отримає приз у особливо великих розмірах.

Гравці, які надають перевагу підвищеному комфорту під час гри, можуть вибрати автоматичний режим, встановивши при цьому попередні налаштування. Також кожна виграшна ставка може бути подвоєна у спеціальному призовому раунді. Тут гравцеві доведеться розкривати по черзі з дилером перевернені вгору сорочкою карти. Якщо картка гравця буде старшою, він перемагає в цьому раунді.

Таблиця виплат

таблиця виплат
Символи345
Молот2310
Ковадло3520
Керосиновая лампа51050
Шолом1030100
Виберіть2050200
Парасолька30100500
Гном (Wild)1005002 000
Логотип2001 0005 000

Портрет гнома використовується як вайлд. Він замінює у виграшних комбінаціях будь-які піктограми крім логотипу та скаттера.

Безкоштовний онлайн автомат Гном – це дивовижна пригода, яка може похвалитися кожен гравець, який торкнувся ігрового процесу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *